צוות ביה"ס - שנה"ל תשפ"ב

לוטם קירמאייר – מנהלת בית הספר
סיגלית קריאף – עזיז – סגנית, מורה לאנגלית, רכזת סל תרבות 
שקרון שני  – יועצת
מאירה רחמים – פסיכולוגית

שרון כהן –  א' 1, רכזת טיולים
סוזי גוזס –  א' 2 , רכזת הערכה                                                                                                                לימור ליבוביץ, ויקי פרנסיס –  א' 3                                                                                                              חניתה צרפתי, נונה – א' 4 

רחל שוורץ –  ב' 1 , רכזת שכבה צעירה                                                                                                 דקלה קריספיל אברון –  ב' 2

שפרבר בשמת – ג' 1                                                                                                                          אבידר מירי – ג' 2 

טל צלח – מחנכת ד' 1                                                                                                                           לירז אמזלג – ד' 2                                                                                                                                סמדר כץ, אוסנת שושן – ד' 3      

רינה מונהייט –  ה' 1, רכזת שפה                                                                                                          רותם אגמון – ה' 2 

שושי עייני – ו' 1, רכזת תרבות ישראל 
ורד אמנו – עטייה – ו' 2, רכזת פדגוגית 

חנה דיאמנט – עבטי"ת, טיפול בפרט
מורן יונה – מורת שילוב, רכזת הכלה 
מטיס מירי – מורת שילוב

רחל עמיר – רכזת ספרייה, מורת שילוב
אריאלה ארן – מורה למדעים, רכזת מדעים                                                                                             חנה סרור – מדעים                                                                                                                              אלעד פרל – מורה תקשוב, רכז תקשוב                                                                                                  אפרת אבירן – תכנות 

גלית פינקוביץ – מורה למתמטיקה, רכזת מתמטיקה
אנה וולוביק – מורה לאנגלית
אוסנת שיינברג – רכזת חינוך לחיים בחברה, מורה לחנ"ג
שלומי בלה – מורה לחנ"ג
לאוניד גופרמן – מורה למוסיקה, מקהלת ביה"ס
שרי דובא – מורה לאומנות
לינה אלימלך – מורה לאומנות
נהיל מריח – מורה לערבית
סייעים: אפרת, לואה, בת אל….
טלי – מזכירת בית הספר
יואב דבי – אב הבית
צוות בית: ננה, גונדר, ניגסה
אביבה בהגי – רכזת המערכת הקהילתית הרב תחומית 

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות